Ourfuture Soğutma Corona Virüsü Karantinasından Tamamen Kurtarıldı

March 12, 2020

hakkında en son şirket haberleri Ourfuture Soğutma Corona Virüsü Karantinasından Tamamen Kurtarıldı

(Eğitimli bir işçi atölyenin kapısını dezenfekte ediyor)

Coronavirus (Covid-19) ciddi bir sorun haline geldiğinden beri, Çin hükümeti bunu ciddiye aldı ve aylardır tüm yurtiçi taşımacılığı kapattı, herkese virüs yaymayı durdurmak veya virüs bulaşmasını sağlamak için evde kalması emredildi. Şubat ayı sonunda günlük ölüm sayısı günde 100'den fazla günde 50 kişinin altına düştü, eyaletlerin ve bölgelerin çoğunun ölüm sayısı 0 oldu ve teyit edilen koronavirüs (Covid-19) sahibinin sayısı büyük ölçüde arttı azalmıştır. 1,4 milyar insanı olan bir ulus olarak, insanların güvenli bir şekilde işlerine geri dönmelerini ve virüsün tekrar geri gelmeyeceğinden nasıl emin olacağımız 1 numaralı işimiz haline gelir.

Hükümetin gereksinim ve eğitimini takiben, virüsü önlemek için yaptıklarımız:

1. Çalışanların vücut sıcaklığını günde iki kez kontrol edin, kaydedin ve rapor edin, eğer birinin sıcaklığı 37.7 derecenin üzerindeyse, kendi kendine izolasyon için evde kalması veya doktorlara gitmesi gerekecektir.

2. Çalışanları evden öğle yemeği getirmeye ve yalnız yemek yemeye teşvik edin. Fabrika kantin masalarını izole edin.

3. Fabrikanın her köşesini dezenfekte edin ve temizleyin.

4. Hiçbir yüz maskesi çalışma yok.

Virüs hakkında paylaşabileceğimiz herhangi bir deneyim varsa, bildiğimiz şudur:

1. Corona virüsü almak için tek giriş gözler, burun ve ağızdan geçer, bu yüzden yüzünüze dokunmayın, yüz maskelerini halka doğru kullanın.

2. Virüs insan vücudunun dışında 5 ~ 7 gün hayatta kalabilir, bu yüzden özellikle asansör kullandıktan sonra ellerinizi daha sık yıkayın.

3. Virüs sağırdır, Çin'de 3 aydır keşfedilmiştir ve sadece yaşlılar için değil, aynı zamanda gençler için de 3000'den fazla ölüme neden olmuştur.

4. Bu virüsün günlerce ateş veya gözle görülür bir performans göstermeden insan vücudunun içine gizlenebileceğini gösteren durumlar vardır. Bu yüzden son aylarda evde karantinaya almamız emredildi.

5. Bilgilere yalnızca güvenilir kaynaklardan (WHO web sitesi gibi) güvenin, Corona virüsü hakkında bilmeniz gereken her şeye sahiptir (Covid-19).

Şimdi Wuhan da dahil olmak üzere, Çin hükümetinin yüksek baskısı ve sıkı kontrolü nedeniyle Çin'de durum çok daha iyi gelişti, üretimimiz şimdi tamamen iyileşti. Hava ısındığında bu virüs durumunun çok iyileştirilebileceğini umuyoruz, bu virüsü ciddiye alırsak kontrol altına alınacaktır.

(Çalışanlar sıcaklığı kontrol etmek için bir sırada bekliyorlar.)

(Çalışanlar sıcaklığı kontrol etmek için bir sırada bekliyorlar. )

(Yüz maskesi yok çalışıyor)

(Yalıtım levhasını kantin masasına koyun)

(Dezenfeksiyon ve temizliğin nasıl açık bir şekilde belirtildiğini ve talimatını verin)