• Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik
  • Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik
 • Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik

  Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: OURFUTURE
  Sertifika: CE,ISO9001,CCC
  Model numarası: OTB 1.0-10L

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: 18000-28000usd/set
  Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu + Plastik film
  Teslim süresi: 45 gün
  Ödeme koşulları: T / T, L / C
  Yetenek temini: 60 setleri/ay
  En iyi fiyat İletişim

  Detay Bilgi

  Gerilim: 380V-3P-50Hz Soğutucu: R22, R404a
  Volumen: 1.0-10L Sistem türü: pompa
  Vurgulamak:

  refrigeration condenser unit

  ,

  danfoss condensing unit

  Ürün Açıklaması

  Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik

  Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik

  Yüksek verimli enerji tasarruflu flor varil tipi pompa sistemi, sıvı formatlı soğutucuyu evaporatöre ileterek çalışan pompa prensibini kullanan bir soğutma sistemidir. Kısaltılmış düşük sıcaklıkta soğutucu sıvı, önce belirli sıvı depolama alanına ve gazlı sıvı ayırma alanına sahip bir düşük basınçlı çevrim variline girer, daha sonra buharlaştırma miktarından birkaç kat daha büyük hacme sahip düşük sıcaklık sıvı soğutucu akışkanı buharlaştırıcılara pompalar. her soğuk oda. Evaporatördeki sıvının çoğu ısıyı emer ve gaza dönüşür, sıvının geri kalanı geri dönüş borusundan gazla birlikte düşük basınçlı sirkülasyon namlusuna geri döner, gaz-sıvı ayrılmasından sonra gaz kompresör, sıvı tarafından alınır. soğutucu akışkan miktarına denk bir hacme sahip yeni eklenen sıvı ile birlikte bırakılırsa, geri dönüşümü tamamlamak için buharlaştırıcıya geri pompalanır.

  .
  ● Yeterince uzun mesafe sıvı beslemesi sağlar. Pompalama prensibini kullanarak, uzun mesafeli beslemeyi garanti etmek için sistemdeki direnç kaybının üstesinden gelebilir.
  Sistem basit ama güvenilirdir, merkezi kontrol ve otomasyon için uygundur, kompresörün çalışma durumu iyileştirilebilir. Florlu pompa besleme sistemi, namlu nispeten kararlı sıvı seviyesine sahip olduğu ve odanın ısı yükünün büyük bir dalgalanma olmadığı sürece, sık sık ayar yapmadan işlevini koruyabilir, bu, soğutmanın otomasyonunu daha kolay hale getirecektir.
  ● Sıcak florlu buz çözme işleminin kullanımı kolaydır. Flor pompası besleme sisteminde, buz çözme sırasında, doğrudan buharlaştırıcıdaki sol sıvıyı düşük basınçlı bisiklet variline yönlendirir, buz çözme bittikten sonra pompayı açın, ardından evaporatör sıvı beslemesi devam edecektir. Soğuk oda sıcaklığını daha hızlı, kullanımı çok kolay döndürür.
  Yukarıda bahsedilen buz çözme, ısı kaynağı olarak diğer soğuk odalardan gelen yoğuşmalı ısı kaynağını kullanır, daha ekonomik ve enerji tasarrufu sağlar (elektrikli buz çözme ile karşılaştırıldığında% 80 daha fazla tasarruf sağlar)
  ● Yatay varil pompa sistemi, endüstri ihtiyacını karşılamak için tarafımızdan geliştirilen büyük soğutma ünitesinin bir kombinasyonudur. Bu sistem, yatay düşük basınçlı bisiklet namlusunu ve flor pompasını proses boruları, vanalar ve kontrollü bileşenlerle aynı çelik çerçeve üzerinde birleştirir ve namlu pompasına entegre soğutma sistemini tamamlar. Otomatik besleme, sıvı seviye göstergesi, flor varil otomatik alarm sistemi ve dolu alarm ve aşırı ısıtmalı kontrol üzerinde sıvı seviyesi de dahil olmak üzere çift koruma vardır.

  model Hacim (L) Anahat boyutu (mm)
  OTB-1.0 1.0 712 2700 2174
  OTB-2.5 2.5 1016 3100 3248
  OTB-3.5 3.5 1220 3300 3404
  OTB-5.0 5.0 1420 3500 3516
  OTB-8,0 8 1620 4128 4280
  OTB-10,0 10.0

  1724 4237 4528

  Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
  İlgileniyorum Soğuk Hava Depolama Yoğuşmalı Üniteler Soğutma Kompresör Ünitesi Yüksek Verimlilik bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
  Teşekkürler!
  Cevabını bekliyorum.