Ana sayfa

Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.

şirket Profili

Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd, vidalı tip kondenser üniteleri, vidalı çoklu kompresör paralel üniteleri, pistonlu kondenser üniteleri, pistonlu paralel kompresör rafları, scroll tip kompresör kutu tipi kondenser ünitesi ve scroll tipi paralel kompresör ünitelerini en iyi kalite ve uygun fiyatla üretmektedir.

 

Kompresör ünitelerimiz / raflarımız soğuk oda deposu, şok dondurucu, hızlı donmuş tünel, perakende soğutma, soğuk zincir lojistiği, kimya ve eczane alanı, balıkçılık ve nakliye endüstrisi vb. Alanlarda kullanılabilir.

 

Temel ürünlerimiz şunları içerir:
1. Tek kademeli pistonlu tip paralel kompresör rafları (20HP ~ 350HP) @ 7,5 ~ 45oC Tss.
2. 2 kademeli kompresör pistonlu tip paralel üniteler (16 ~ 180HP) @ -25 ~ -65oC Tss.
3. Tek kademeli vidalı paralel kompresör rafları (80 ~ 600HP) @ 5 ~ 45oC Tss.
4. 2-kademeli kompresör vidalı paralel kompresör üniteleri (100 ~ 600HP) @ -30 ~ -65oC Tss.
5. Danfoss kaydırma tipi kompresör kutusu tipi yoğuşturma üniteleri ve paralel kompresör rafları.
6. R744 (CO2) kademeli sistem kompresör üniteleri.
(Soğutucu akışkan R744 (CO2), R404a, R507, R407C, R22, vb. Olabilir.)

 

Kompresör raflarımız ve kondenser ünitelerimiz dünyaca ünlü marka yüksek kaliteli komponentlerle donatılmıştır, Danfoss'un Bitzer, Carlyle, Fusheng, Bock, OEM fabrikalarının distribütörlüğünü yapmaktayız.Anahtar kontrolörler ve vanalar Danfoss markadır, kontaktörler Siemens markadır.

 

Ayrıca kendi PLC kontrol sistemimizi geliştirip programlıyoruz, çalışan kompresör miktarını soğutma ihtiyacına göre otomatik olarak kontrol edebiliyor, böylece sistem daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilir ve tek kompresörlü yoğuşmalı ünitelere göre% 30 daha fazla kullanım ömrü sağlayabilir.PLC otomatik kontrol grafik arayüzü ile müşteri, çalışma durumunu, verileri, parametreleri ve hata alarmlarını kolayca okuyarak çalışabilir.Müşterinin ofisinden izleyebilmesi için isteğe bağlı uzaktan kumanda iletişim portu da sağlanmıştır.

 

İstikrarlı kaliteyi garanti etmek için yüksek verimli günlük yönetime ve kalite kontrolüne odaklanıyoruz.ISO9001: 2008'e uyarak, her sipariş için sıkı takip sistemimiz var, kaynak atıklarının sisteme girmesini önlemek için tüm kaynaklar sistemde argon ile programlanıyor.Tüm kondansatörler, teslim edildiğinde yüksek basınçlı gaz yüklü olarak teslim edilir.Her son kompresör rafı, paketlemeden önce yüksüz testten geçecektir.

 

Dünyanın her yerinden dostları ağırlıyoruz, birlikte dünyaya daha çevreci, verimli ve uygun maliyetli soğutma ünitesi ile hizmet verelim.

 

Geleceğimiz Soğutma - "Geleceğimiz - soğutma geleceğimiz!"

Çin Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Bu iş 2004 yılında Jinan BingSiYuan Soğutma Ekipmanı adı ile başladı. Çin iç pazarının soğuk hava deposu ve kompresör ünitelerinin tasarımını, kurulumunu ve bakımını yapan bir yüklenici işidir.

8 yıllık kalkınma sonrasında, iş çok iyi olduğu ortaya çıktı ve sektörde çok iyi bir iş ününe sahip oldu. Sahibi mr. Changsheng Shao, üretime geçmenin zamanı geldi. 2012 yılında, Bay Shao Jinan Ourfuture Soğutma Equipment Co, Ltd adına bir fabrika kaydetti. Soğuk depolama, hızlı dondurulmuş soğuk oda, soğutma tüneli, vb için kompresör rafları üreten bir fabrika.

Yıllık iş birikimi ile Ourfuture Refrigeration, elma soğuk odası, şeftali soğuk odası, turuncu soğuk oda, et dondurucu, et işleme odası da dahil olmak üzere meyve soğuk depolarından çok fazla projeye hizmet etti, ayrıca -60 ° C soğuk oda da yapıyoruz ton balığı.

Bitzer, Danfoss, Emerson, bant kompresörü, Danfoss vanaları vb.Gibi ünlü marka bileşenlerini kullanmak dışında iyi istikrarlı kalite sağlamak için kendi tasarımımız ve programlanmış monitör ve kontrol sistemimiz var. Soğuk depolamanın her detayını izleyebilir, böylece size sağladığımız sistem güvenli ve kontrolü kolaydır.

Daha önce birçok kez ticaret şirketleri aracılığıyla ihraç edilmiştir, ancak iş geliştikçe, 2015 yılında ihracatımızı kaydettik ve kendi ihracat işimizi başlattık. Biz de hoşgeldiniz OEM, ODM projeleri dünyaya, bizim mükemmel kaliteli ürünler dünyada daha fazla insan hizmet edelim.

Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Geleceğimiz

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 20% - 30%

Main products: compressor units, condensing unit

Compressor brand: Bitzer, Carlyle, Danfoss, Copeland, Bock, Hanbell, Fusheng

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Ourfuture Energy Technology Co., Ltd. Sertifikalar