Patates soğuk hava deposu tamamlandı ve şimdi kullanımda.

June 8, 2017

hakkında en son şirket haberleri Patates soğuk hava deposu tamamlandı ve şimdi kullanımda.
Bu, 2017 Nisan ayının sonlarında tamamladığımız bir patates soğuk hava deposu projesidir. Projenin konumu Tengzhou, Çin'in Shandong eyaletinin Zaozhuang şehrinde bulunmaktadır.

Oda sıcaklığı 2 santigrat derece. Teknisyene göre, bu alanda patates hasat zamanı Mayıs ayının sonlarındadır, İşçiler sabahları veya öğleden sonraları patates alır, Öğlen saatlerinde toplanan patatesler ne kadar iyi soğutma koşulu sağlasa da uzun sürmez.

Hasat yaparken, patates girişinin soğuk depo sıcaklığı 30 derece Celcuis kadar yüksek olabilir, bu nedenle ilk 20 günde, patatesleri yaklaşık 18 derece Celcuis'e kadar soğutmamız gerekecek, daha sonraki 20 gün içinde Sıcaklık yaklaşık 10 derece Celcuis, sonra oda sıcaklığı 2 derece Celcuis değiştirin .

Depolama sırasında kilo kaybı çok fazla soruna neden olabilir, ancak bu sorunu her seferinde biraz su dökerek çözebiliriz, bu durumda patatesler kurumaz ve bakteri büyütmez. Bu şekilde patates yaklaşık 10 ay saklanabilir ve sadece yaklaşık% 5 ~ 8 kilo verebilir.

Bu sitede toplam 11 soğuk hava deposu vardır, toplam depolama hacmi yaklaşık 11.000 tondur ve sıcaklık 2 derece olduğu için diğer sebzeler için de kullanılabilir.

İçinde patates soğuk hava deposu videosu:

https://youtu.be/vQsk1VkyoAg

Şimdi soğuk oda inşaatı tamamlandı ve teslim edildi, müşterinin çok büyük bir açılış töreni vardı,

Amonyak sisteminin aksine, freon sistemimiz program tarafından tamamen otomatik olarak kontrol edilir, durumun her ayrıntısı izlenir ve cep telefonunuzda görülebilir.

Bu site için, kullanıcıya göre, toplam elektrik ücreti yılda kg patates başına yaklaşık 0.028 CNY'dir.

Bizi Facebook'tan takip edebileceğiniz F veya daha fazla şirket haberleri: www.facebook.com/compressorracks
Profesyonel freon soğuk depo ekipmanları üreticisi ve çözüm sağlayıcısı,

Bize e-posta ile ulaşın mike@refrigerationcompressorunit.com

Whatsapp: + 86-18678897804